Продам будинок, з Мале, берег Хаджибеївського лиману. Продам дом, с Малое, берег Хаджибеевского лимана.  (№ 22296501)

Ціна: 22 500 $

Продам будинок, з Мале, берег Хаджибеївського лиману. Продам дом, с Малое, берег Хаджибеевского лимана. фото 1

Характеристики

Ціна: 22 500 $
Тип: будинок
Поверхів: 1
Спалень: 2
Площа будинку: 50 м2
Ділянка: 6 сот

Адреса: Одеська, Роздільнянський, Шеметьєве, Центральеая

Продам затишний, гарний будинок, с. Мале, берег Хаджибеївського лиману. 25км від Конюшинного мосту, по Київській трасі.
У будинку відпочиваєш душею та тілом. Затишок, тиша, лагідне сонечко та фрукти забезпечені. А потім купатися та засмагати на лиман.
Будинку 10 років, збудований з якісних натуральних матеріалів. Ковані ґрати на вікнах. Світло та вода в будинку, кондиціонери, традиційна українська піч для приготування на живому вогні та, при необхідності, обігріву.
У будинку 2 окремі кімнати, кухня та їдальня – веранда. Дизайн ремонту стилізований під сільський будиночок, використані виключно натуральні матеріали в оформленні меблів, оздобленні кухні та декорі. Використовується природна гамма кольорів. У будинку залишаються всі меблі та побут/техніка.
Двір викладений плиткою, прикрашений декоративними рослинами, закритий навісом - місце для 3-х авто.
На вулиці збудовані душ та туалет. Є сад, город, зона відпочинку.
Ділянка 6 соток, державний акт, фасад 20м. До лиману – 100м.


25км от Клеверного моста, по Киевской трассе. Дому 10 лет, построен из качественных натуральных материалов. Кованые решетки на окнах. Свет и вода в доме, кондиционеры, традиционная украинская печь для готовки на живом огне и, при необходимости, обогрева.
В доме 2 раздельные комнаты, кухня и столовая - веранда. Дизайн ремонта стилизован под деревенский домик, использованы исключительно натуральные материалы в оформлении мебели, отделке кухни и декоре. Используется природная палитра цветов. В доме остается вся мебель и быт/техника.
Двор выложен плиткой, украшен декоративными растениями, закрыт навесом – место для 3х авто. На улице построены душ и туалет. Есть сад, огород, зона отдыха.
Участок 6 соток, гос акт, фасад 20м. К лиману – 100м.

Відео об'єкту

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок